Otomobil

Toyota'dan yeni sportif aile aracı

Toyota'nın performansı ile karşımıza çıkan GT86'nın ailelere yönelik olan modeli göründü.


Toyota'nın performansı, tasarımı ve sürüşü ile ön plana çıkan spor otomobili GT86'nın aile versiyonu göründü. Spor otomobilin ailelere yönelik olan bu veriyonu performanslı ve geniş bir spor otomobil isteyenlere yönelik bir araç.

 

Toyota'nın GT86 Shooting Brake ismini verdiği bu otomobil, station wagon ve Hatchback bir otomobilin birleşmiş halini yansıtıyor. Toyota severlerin büyük ilgisini çekebilecek olan model, Ferrari FF'e olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Özellikle arka tarafı kuyruk hatları ile oldukça benzeyen otomobil GT86'nın karakteristik hatlarını taşımaya devam ediyor. 

1463492193_toyota-gt86-sb-2.jpg

Şimdilik konsept amaçlı bir adet üretilen bu otomobilin ilerleyen dönemlerde seri olarak üretime başlayıp satışa sunulması bekleniyor. Motor özelliklerinin GT86 ile aynı olabileceği aracı Türkiye yollarında görebilmeyi çok isteriz. Sportif bir aile otomobili olan GT86 Shooting Brake'in fiyatının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.  

 
 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.