Toyota'nın en ucuzu da 500 bin TL'yi geçti! Temmuz zammı üzdü! - Page 1

Türkiye’deki otomobil piyasası yerinde durmuyor. Özellikle sıfır araç fiyatlarında artık haftalık değişimlerin yaşandığına şahit oluyoruz.

Toyota'nın en ucuzu da 500 bin TL'yi geçti! Temmuz zammı üzdü! - Page 2

Bu değişimlerden etkilemeyen araç ise maalesef ki yok. Toyota Yaris de güncel fiyatları ile bayilerde alıcılarını bekliyor. Peki ama yapılan son güncellemelerin ardından söz konusu otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesi nasıl şekillendi? Dilerseniz lafı fazla uzatmadan bu sorunun cevabını arayalım.

Toyota'nın en ucuzu da 500 bin TL'yi geçti! Temmuz zammı üzdü! - Page 3

Toyota Yaris fiyat listesi


Toyota Yaris deyim yerindeyse kutu gibi bir otomobil. Minimal tasarımı ile özellikle hanımların dikkatini çeken Yaris, sınıfında Hyundai i10 ve Kia Picanto gibi rakiplerle rekabet ediyor. Şehir içi kullanımlarda rahatlık sağlayan, daralan park manevralarında hayat kurtaran bu arabalar, ülkemizde fazlasıyla ilgi görüyor.

Toyota'nın en ucuzu da 500 bin TL'yi geçti! Temmuz zammı üzdü! - Page 4

Ancak A sınıfı olarak geçen bu araçların bile fiyatları son zamanlarda aldı başını gitti. Maalesef ki Toyota Yaris de segmentindeki diğer rakipleri gibi zamlardan fazlasıyla etkilendi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.