Otomobil

Türk tasarımcıdan ilginç BMW motosiklet tasarımı

Piyasaya sunduğu motosikletleri ile de beğenileri toplamayı başaran Alman otomobil üreticisi BMW için Türk tasarımcı Mehmet Doruk Erdem markaya ilginç bir motosiklet tasarımı oluşturdu.

Türk tasarımcıdan ilginç BMW motosiklet tasarımı

Çok farklı bir tasarım anlayışı çerçevesinde oluşturulan konsept  BMW motosiklette, tasarımcı oldukça fütüristik bir model ortaya koymayı başarmış.

Türk tasarımcıdan ilginç BMW motor tasarımı

Özellikle oluşturduğu konsept tasarımlarıyla dikkatleri çekmeyi başaran Türk tasarımcı Mehmet Doruk Erdem, oluşturduğu konsept motosiklet modelleri ile farklı tasarım anlayışını yansıtıyor. 

Türk tasarımcıdan ilginç BMW motosiklet tasarımı - Resim : 1

Khan olarak tasarımcının bizlere sunduğu BMW motosiklet tasarımı adeta geleceği konu alan filmlerde yer alacak bir tasarımı yansıtıyor. Tasarımcı Erdem’in BMW Khan konsept motosikletin iki silindirli boxer motoruna yeni bir yüz kazandırdığı gözleniyor. Ön kısmının yere çok yakın olması konsept motosikletin tasarım anlamında en çok dikkat çekici yönlerinden.

Türk tasarımcıdan ilginç BMW motosiklet tasarımı - Resim : 2

Tasarım motosiklet BMW Khan görüntüsüyle adeta gelecekte motosikletler böyle olabilir mi? Sorusunu akıllara getiriyor. Görüntüsüyle ilgi çekmeyi başaran ve bilim kurgu filmlerinde yer almasına alıştığımız motosiklet tasarımlarını aratmayan bu konseptin üretilmesi halinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilebileceğine hiç şüphe yok.

Türk tasarımcıdan ilginç BMW motosiklet tasarımı - Resim : 3

Gelecekteki BMW motosiklet modelleri böyle olabilir mi?

Birçok tasarımcı tarafından tasarlanan motosiklet ve otomobil modelleri üreticiler tarafından merakla takip edilmekte. Her ne kadar piyasaya çıkarılan motosiklet modellerinin bu konsept tasarım gibi modellerini şu anda günlük hayatta görmüyor olsak da, yakın bir tarihte motosiklet tasarımı konusunda üreticilerin oluşturdukları tasarım ekibi içerisinde Mehmet Doruk Erdem gibi modern ve fütüristik çizgilere sahip tasarımcıların yer alması ile belki gelecekte bizleri bu tarz modeller karşılayabilir.

Yorumlar
temizlik hastası 494rp095
elektrikli süpürge gibi
Cevapla
kızgın adam
nasıl manevra yapacak. bence sıkıntılı bir model olmuş.
Cevapla
Abdulvahit Ektiren
Bu modelin fiyatı ne kadar
Cevapla
Sayokan007
Bence olmamış.
Cevapla
yakup
terminator yeni filminde kullanılabilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.