Türkiye pazarına giriş yaptı! Araç alacaklar bir daha düşünsün - Page 1

Çin’in dev otomobil markası Chery ilk aşamada ACTECO serisi 1,6 lt’lik benzinli motorlarla donatılmış 3 SUV modelini Türkiye pazarına sunuyor. Chery’nin yeni SUV araçları OMODA 5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO, Türkiye'deki tanıtım öncesi İstanbul'da görüntülendi.Türkiye pazarına giriş yaptı! Araç alacaklar bir daha düşünsün - Page 2

Satışa hazırlanıyor


Modellerden biri tamamen sportif coupe SUV modeli Omoda 5. Omoda’nın "Art in Motion" adı verilen akışkan hatlara sahip tasarımının da dünyada oldukça ilgi çektiği biliniyor. 5 koltuklu kompakt SUV modeli Tiggo 7 Pro ve 7 koltuklu orta boy SUV modeli Tiggo 8 Pro ise Türkiye pazarına girecek diğer modeller olacak. Bu üç modelin satışlarına yılın son çeyreğinde başlanması planlanıyor.


Türkiye pazarına giriş yaptı! Araç alacaklar bir daha düşünsün - Page 3

OMODA 5'in ön yüzü dikkat çekici. Araç "Tek parça yıldız-elmas ızgara", çerçevesiz bir ön yüze sahip ve her ızgara iç içe geçmiş ışık ve gölge duygusu oluşturan elmas kesimli metal öğelerle süslenmiş. Aracın yan tarafı, gençlere yönelik sınır ötesi stili benimsiyor. Gövde tasarımı yine gençlere hitap etmeyi hedefliyor ve aracın ileriye doğru bir momentumu yaratmasını sağlıyor.


Türkiye pazarına giriş yaptı! Araç alacaklar bir daha düşünsün - Page 4

TIGGO 7 PRO ise aile tasarımı yeni bir elmas ön ızgarayı benimsiyor. Geometrik matris elmas, ön ızgaranın derin ve parlak olduğunu vurguluyor.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.