Otomobil

Türkiye'de 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller!

Türkiye’de satılan en ucuz sıfır otomobilleri sizler için listeledik!

Türkiye'de 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller! - Page 1

İkinci el otomobil fiyatlarının sıfır kilometre araçları geçtiği bu dönemde yeni bir otomobil almak isteyen müşterilerin yönünü sıfır araç almak için markaların liste fiyatlarına çevirdi.

Fiyatları düşük sıfır otomobillerde kampanyalar devam ediyor. Faiz indirimleri ile birlikte vade imkanı da yer alıyor. Toyota, Citroen, Renault, Dacia, Ford, Hyundai, Skoda, Peugeot, Kia, Nissan, Opel, Volkswagen ve diğerleri... Peki piyasadaki en ucuz arabalar hangileri?

Kurlardaki değişkenlik ve ardından gelen zamlardan dolayı sürekli değişen fiyatlar sebebi ile en ucuz sıfır kilometre otomobilleri takip etmek oldukça zor. Bu nedenle sizlere yardımcı olmak adına, 2021 yılının en uygun fiyatlı otomobil modellerini sizler için listeledik. Listemizde yalnızca 200 bin TL'ye kadar olan modellere yer verdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu otomobil modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 yılının en ucuz araçları!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.