Türkiye’de 250 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobil! BMW 520i! - Page 1

Otomobil sektöründeki fiyatlar hepinizin malumu. Ucuza otomobil satın almak artık neredeyse imkansız bir hale geldi. Sıfır otomobil bulmak ise başka bir hayal konusu. Zira Fiat’ın 439 bin TL liste fiyatıyla sattığı en ucuz Egea modeli, ilan sitelerinde 600 bin TL’den satılmakta. Peki ortalama bir bütçe ile yani 250 bin TL altına alınabilecek doğru düzgün bir otomobil yok mu? Tabi ki var.

Türkiye’de 250 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobil! BMW 520i! - Page 2

Teknolojioku ekibi olarak ilan sitelerini taradık ve uzun karşılaştırmalar sonunda 250 bin TL altına alınabilecek en iyi otomobili bulduk. Hemen baştan belirtelim. Bulduğumuz otomobil mafya kasa olarak nam salan bir BMW 520i.

Türkiye’de 250 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobil! BMW 520i! - Page 3

Bilindiği üzere artık 200 bin TL seviyelerine Tofaş Şahin satılıyor. Fakat bu fiyatların biraz daha üstüne çok daha şık görünen bir BMW’nin sahibi olabilirsiniz. Bulduğumuz otomobil 1994 model bir 520i. İlanın linkini sizlerle birazdan paylaşacağız fakat bu otomobili rakiplerinden ayıran özelliklerden biraz bahsedelim.

Türkiye’de 250 bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el otomobil! BMW 520i! - Page 4

Öncelikli olarak dış görünümü, 250 bin TL altına satılan diğer otomobillere nazaran çok daha karizma. Halk arasında mafya kasa olarak nam salan bu kasaya BBS cant da eklenmiş. Nitekim bu cantların hayli pahalı ve nadir olduğu da biliniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.