Ferrari’nin FF modeliyle başarılı bir şekilde spor Grand Tourer konseptine dönüşünün ardından yeni nesil 4 koltuklu ve 4 tekerlekten çekişli yeni modeli Ferrari GTC4Lusso, yollara çıkmaya hazırlanıyor. Dünya tanıtımı 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilen Ferrari GTC4Lusso, "Şahlanan At" logolu markaya daha genç, farklı bir müşteri tabanı oluşturan FF modelinden bayrağı devralacak.

GTC4Lusso, olağanüstü bir motor gücü isteyen ancak araç içi konforundan, sportif zarafetten ve kusursuz detaylandırmalardan taviz vermek istemeyen sürücüler için ideal bir kombinasyonu simgeliyor.

Adını, 330 GTC, Enzo Ferrari’nin favorilerinden biri olan 330 GT ve zarafet ile yüksek performansı birleştiren 250 GT Berlinetta Lusso gibi ünlü seleflerinden esinlenerek alan Ferrari GTC4Lusso'nun, neredeyse "fastback" tarzı bir silüet veren, aerodinamik ve konik yapılı "coupe" formlu tasarımı bulunuyor.

GTC4Lusso, dört yolcu ve geniş bagaj kısmı için başarılı bir alan ve konforu garanti eden yeterli iç hacmiyle dikkati çekiyor. Yeni modelin tavan kıvrımının alçaltıldığı arka tasarımı, aracın sportif ruhunu yansıtıyor. Ferrari’nin kendine özgü ikiz arka farları arka kısmı süslerken, kaslı tekerlek yuvaları aracın atletik yapısını net biçimde ortaya koyuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.