Türkiye’nin en ucuz arabası Fiorino fiyatlarıyla yüz güldürüyor! - Page 1

Türkiye'deki araba fiyatları son dönemde bir hayli arttı. Bu durum pek çok insanın araba sahibi olmasını zorlaştırıyor. Ancak bunun bir istisnası var: Fiat Fiorino. Hafif ticari olarak adlandırılan bu model, oldukça uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en ucuz arabası Fiorino fiyatlarıyla yüz güldürüyor! - Page 2

Fiat Fiorino'nun Türkiye'deki fiyatları 361.900 TL'den başlıyor. Bu fiyata sahip olan baz versiyon, 1.4 litrelik benzinli motora ve manuel şanzımana sahip. Aracın fabrika çıkışlı LPG'li versiyonu ise 376.900 TL'den satılıyor.

Türkiye’nin en ucuz arabası Fiorino fiyatlarıyla yüz güldürüyor! - Page 3

Türkiye’nin en ucuz arabası Fiorino fiyatlarıyla yüz güldürüyor!


Fiat Fiorino, hafif ticari araç olarak kullanımı tercih edenler için oldukça uygun bir seçenek. Aracın geniş bagaj hacmi, birçok ihtiyacı karşılamaya yetecek kadar geniş. Yakıt tüketimi de oldukça düşük olan Fiat Fiorino, şehir içinde 6.2 litre, şehir dışında ise 5.2 litre yakıt tüketiyor. Bu özellikleriyle hem bireysel kullanıcılar hem de küçük işletmeler için ideal bir seçenek olabilir.

Türkiye’nin en ucuz arabası Fiorino fiyatlarıyla yüz güldürüyor! - Page 4

Fiat Fiorino'nun sunduğu uygun fiyatın yanı sıra, araç aynı zamanda dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip. Araç içi konforu ise ortalamanın biraz altında olsa da, işlevselliği ve pratikliği sayesinde Fiat Fiorino birçok kullanıcının ilgisini çekiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.