Türkiye’nin en ucuz  sıfır arabasında kaçırılmayacak fırsat! Bu fiyata Şahin bile zor alırsınız! - Page 1

Hem hafif ticari hem de aile otomobili olarak kullanılan modellerden birisi de Fiat Fiorino. Doblo’ya gücü yetmeyenlerin tercihi olan Fiorino, hali hazırda ülkemizin en ucuz arabası unvanına sahip. Elbette ki söz konusu aracın da fiyatları günden günde artış gösterdi ancak buna rağmen modelin hala oldukça mantıklı bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye’nin en ucuz  sıfır arabasında kaçırılmayacak fırsat! Bu fiyata Şahin bile zor alırsınız! - Page 2

İşte karşınızda Türkiye’nin en ucuz arabası: Fiat Fiorino


Fiat Fiorino donanım seçenekleri anlamında oldukça zengin duruyor. Araba, baz donanım seviyesinde karşımıza 1.4 litrelik benzinli bir motorla beraber çıkıyor. 77 beygir güç üretebilen bu motora elbette ki manuel şanzıman eşlik ediyor.

Türkiye’nin en ucuz  sıfır arabasında kaçırılmayacak fırsat! Bu fiyata Şahin bile zor alırsınız! - Page 3

Pop olarak isimlendirilen bu paketin ülkemizdeki güncel fiyatı ise 332.900 TL seviyesinde. Tabii bu bedelin Fiat Fiorino Combi bir başka deyişle koltuklu versiyonu için geçerli olduğunu ifade etmiş olalım. Cargo olarak isimlendirilen panelvan kasanın ise fiyatları biraz daha uygun.

Türkiye’nin en ucuz  sıfır arabasında kaçırılmayacak fırsat! Bu fiyata Şahin bile zor alırsınız! - Page 4

Ancak Fiorino’nun yalnızca ticari amaçlı kullanılmadığını unutmamak lazım. Özellikle aile otomobili olarak da kullanılan araç, ülkemizde çokça tercih ediliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.