Otomobil

Türkiye'nin en ucuz sıfır otomobilleri! - Ocak 2021

Güncellenen fiyatların ardından, markaların en ucuz sıfır kilometre otomobillerini sizler için listeledik! İşte o modeller ve fiyatları...

Türkiye'nin en ucuz sıfır otomobilleri! - Ocak 2021 - Page 1

Ülkemizde otomobil fiyatlarının durumu hepimizin malumu. Hali hazırda ucuz diyebileceğimiz bir sıfır otomobil maalesef ki bulunmuyor ancak biz yine de mevcut şartlar altında en uygununu arayanlar için bir liste hazırladık.

Türkiye'de satışa sunulan en ucuz sıfır otomobil modellerini bir araya getirdiğimiz listemizde, ülkemizde de üretim yapan Fiat'ın Egea Sedan modeli ilk sırada bulunuyor. 2020 Fiat Egea Sedan içinde bulunduğumuz Ocak ayında 130.900 TL'den satışta.

Listenin diğer sıralarında ise tahmin edebileceğiniz üzere nispeten uygun maliyette otomobiller üreten Renault ve Dacia gibi markalar yer alıyor. Ayrıca bunlara küçük sınıfta yer alan Rio isimli modeli ile Kia ve i10 ile Güney Kore merkezli üretici Hyundai eşlik ediyor. Tepeye geldikçe ise fiyatlar da şişiyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan listenin tamamına hep birlikte göz atalım.

İşte Türkiye'nin en ucuz sıfır otomobilleri!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.