Ülkemize gelirse yok satacak fiyatıyla Volkswagen yeni elektrikli otomobil üretecek! - Page 1

Volkswagen, son zamanlardaki büyük EV piyasasında ön saflarında yer almaya devam ediyor. Düzenli olarak ID.4 ve ID.Buzz gibi yeni EV modellerini pazara sunan firmandan yeni haberler var.

Ülkemize gelirse yok satacak fiyatıyla Volkswagen yeni elektrikli otomobil üretecek! - Page 2

Önümüzdeki yıllarda EV satışlarından büyük karlar elde etmeyi uman Alman üretici, VW ID.4 crossover SUV ile büyük başarılar elde etti. Şimdi ise Avrupa'ya maliyeti çok uygun olacak uygun fiyatlı bir giriş seviyesi EV sunmaya hazırlanıyor.


Yaklaşık 17.000 £ (21.275 $ - 347.000 TL)'ya üretilecek ve ID.1 olarak adlandırılması beklenen yeni otomobil, ID.3 platformunun kısaltılmış bir versiyonunu kullanacak ve İspanya'da üretilecek.
 

Ülkemize gelirse yok satacak fiyatıyla Volkswagen yeni elektrikli otomobil üretecek! - Page 3

VW, ID.Life konseptini ortaya çıkardığında, geçen yılki Münih otomobil fuarında küçük bir VW EV'nin nasıl görüneceğine dair fikirler vermişti.

Ülkemize gelirse yok satacak fiyatıyla Volkswagen yeni elektrikli otomobil üretecek! - Page 4

Yeni Polo boyutlu VW modeli o zamandan beri daha çarpıcı bir görünüm kazandı ve yakında çıkacak VW Trinity sedanına daha çok benzeyecek şekilde tasarlanacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.