Otomobil

Uluslararası Otomobil Fuarı Münih'te kapılarını açtı!

Dünyanın en önemli otomobil fuarlarından Uluslararası Otomobil Fuarı IAA, Münih’te kapılarını ziyaretçilere açtı. İşte geleceğin modelleri!

Uluslararası Otomobil Fuarı Münih'te kapılarını açtı! - Page 1

Uluslararası Otomobil Fuarı (IAA Mobility), Almanya’nın Münih kentinde başladı. Pandemi dolayısıyla verilen iki yıl aranın ardından Avrupa'da düzenlenen ilk fiziki otomobil fuarı olan IAA Mobility'de 100'den fazla dünya lansmanı yapılacak.

Her yıl binlerce otomobil severin ve otomobil üreticisinin buluştuğu etkinlik, bu yıl ilk defa Münih kentinde yapılacak. 

Fuarda otomobil üreticilerinin yeni araçlarını tanıtmalarının dışında, iklim değişikliği, çipler ve robot taksiler gibi konular ele alınacak.

Sadece otomobil fuarı olarak değil bir trafik fuarı olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğin ismi de bu kapsamda IAA yerine IAA Mobility olarak değiştirildi Bisiklet markaları, teknoloji ve tedarikçi endüstrisindeki bazı firmalar dahil olmak üzere 700 şirket katılıyor.

Fuar 7-12 Eylül arası ziyaret edilebilecek.

Uluslararası Otomobil Fuarı (IAA Mobility) 2021!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.