Uygun fiyatlı SUV araçlar! 2022 Temmuz fiyat listesi - Page 1

Otomobil sektöründe dünyada ve ülkemizde SUV araçlar oldukça fazla ilgi görüyor. O derece en çok beğenilen SUV araçlar arama motorlarında da sıklıkla aratılan kelimeler arasında.

Uygun fiyatlı SUV araçlar! 2022 Temmuz fiyat listesi - Page 2

İkinci elde dahi SUV araçlara yönelik ciddi bir talebin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hal böyle olunca da uygun fiyatlı SUV araçlar otomobil sahiplerinin ya da otomobil almak isteyenlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Uygun fiyatlı SUV araçlar! 2022 Temmuz fiyat listesi - Page 3

Crossover ve pick-up modeller genel olarak tercih edilen modeller arasında karşımıza çıkıyor. Ancak ne yazık ki koronavirüs ile birlikte başlayan çip krizi ve maliyet artışları sebebiyle artık otomobil piyasasında da fiyatlar kötü durumda.

Uygun fiyatlı SUV araçlar! 2022 Temmuz fiyat listesi - Page 4

Bu sebeple ikinci elde dahi temiz ve uygun fiyatlı bir araç bulmak gittikçe zorlaşıyor.  Biz de bu kapsamda sizlere Temmuz 2022 yılında alınabilecek en uygun SUV araçları listeledik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan söz konusu ikinci el araçlara bir göz atalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.