Volkswagen Golf fiyatları 2023'e göre çok ucuz! Kaçırmayın! - Page 1

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Volkswagen Golf olacak. Sınıfının belirleyicisi konumunda olan Golf, ülkemizde de hayli sevilen bir otomobil.

Volkswagen Golf fiyatları 2023'e göre çok ucuz! Kaçırmayın! - Page 2

Ancak aracın fiyat listesine baktığımız zaman onu satın almanın ne kadar zorlaştığını da hemen anlıyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Volkswagen Golf modelinin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini incelemeye koyulalım.

Volkswagen Golf fiyatları 2023'e göre çok ucuz! Kaçırmayın! - Page 3

Volkswagen Golf fiyat listesi: Fiyatı yarım milyonu geçti


Volkswagen Golf başlangıç paketinde 1.0 litrelik benzinli bir motor ile bizleri karşılıyor. 110 beygirlik bir güç üreten bu motora eşlik eden şanzıman tipi ise maalesef ki manuel oluyor. Maalesef dememizin sebebi ise otomobil için belirlenmiş olan fiyat.

Volkswagen Golf fiyatları 2023'e göre çok ucuz! Kaçırmayın! - Page 4

Zira manuel şanzımanlı bir araca daha uygun fiyat yazılmış olsaydı bu tüketiciler için bir seçenek olacaktı. Ancak Impression olarak isimlendirilen ve üzerinde manuel şanzıman olan bu paketin fiyatı tam 515.000 TL olarak görünüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.