Otomobil

Volkswagen lansman öncesi ID.4'ün iç mekanını sergiledi!

Otomobil üreticisi Volkswagen, bu ayın sonlarında resmi olarak tanıtacak olduğu Elektrikli SUV ID.4'ün iç mekanını sergiledi!

Volkswagen lansman öncesi ID.4'ün iç mekanını sergiledi!

Alman otomotiv devi Volkswagen, bu ayın sonlarında gerçekleştirmesi beklenen resmi lansmanı öncesinde ID.4'ün iç mekanını sergiledi.

Volkswagen resmi lansmanı öncesi ID.4'ün iç mekanını sergiledi!

Volkswagen, bu ayın sonlarında resmi olarak duyuracak olduğu Elektrikli SUV ID.4'ün, açıklamasından önce minimalistik iç tasarımını gösteren görselleri paylaştı.

Volkswagen'in, tamamen elektrikli ilk crossover'ı olan ID.4'e dair ortada pek fazla bilgi olmasa da, aracın kabinine dair paylaşmış olduğu ilk görüntüleri meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı. Kardeşi sayabileceğimiz ID.3'ün kabin tasarımını direkt olarak alan araç, sade ama şık tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor.

Volkswagen lansman öncesi ID.4'ün iç mekanını sergiledi! - Resim : 1

MEB platformunun sunduğu rahatlık ve ön kısımda bir motorun bulunmuyor olması Volkswagen ID.4'ün kabin hacminin bir hayli geniş olmasını sağlayacak. Ayrıca aracın koltuklar dik konumda 543 litrelik bagaj hacmi sunuyor olacak.

Alman otomobil üreticisi, ID.4'ün dokunmatik ekranlarını gösteren iç fotoğraflarını incelediğimizde, birden fazla kadranı ve sezgisel bir aydınlatma şeridi olduğunu görüyoruz. Ekranlardan biri bilgi-eğlence merkezi olarak hizmet verirken, diğeri direksiyonun arkasındaki gösterge paneli olarak işlevini gerçekleştiriyor.

Volkswagen lansman öncesi ID.4'ün iç mekanını sergiledi! - Resim : 2

İşin güzel tarafı ise, kompakt bir tasarıma sahip olan araç, bu sayede sürücünün en çok ihtiyaç duyduğu kontrollere kolay erişim sağlayarak, kabini mümkün olduğunca az yer kaplayarak sunuyor. Ayrıca Wolfsburglu üretici, aracın kabinindeki döşemeleri de tamamen geri dönüştürülen materyallerden üretecek.

Yeni Volkswagen SUV hakkında şimdilik çok fazla bilgi yok, ancak aracın tanıtımını bu ay sonunda hep birlikte izleyeceğiz. Tanıtıma yakın diğer özelliklerinin de sızması muhtemel.

Yorumlar
Akif Bro
Bizim ülkeye gelmez gelse bile maşallah geliş fiyatının 4 yada 5 katına alırız
Cevapla
Mustafa arslan
Mükembel bir tesis
Cevapla
Mustafa arslan
Mükembel bir tesis
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.