Volkswagen Multivan modelini fotoğraflarla inceliyoruz - Page 1

Volkswagen'in Multivan'ın Top Gear garajına gelişi benim için bundan daha iyi bir zamanlama olamazdı. Bir tatil kaçamağı için Cornwall'a gitmemden bir gün önce, anne, erkek kardeşler, ortaklar, köpek ve tüm bagajlarımız yedekte. O zamanlar pek nazik bir tanışma sayılmazdı ama büyük beklentilerim vardı. Ne de olsa Cornwall, VW van cennetidir.

Volkswagen Multivan modelini fotoğraflarla inceliyoruz - Page 2

Ancak bu isme rağmen, Multivan aslında bir minibüs değil, bunun yerine VW araba muadilleriyle aynı platformu paylaşıyor. Aynı zamanda eksiksiz benzinli, dizel veya plug-in hibrit güç aktarma organları paketiyle birlikte gelir. Bizimki ikincisidir ve 114bhp e-motor ve 13kWh pil ile 1.4 litre benzinli motorla birlikte toplam 215bhp ve 31 mile kadar sürüş sağlar.

Volkswagen Multivan modelini fotoğraflarla inceliyoruz - Page 3

Kesinlikle göz alıcı, değil mi? Yola çıkmadan önce, ihtiyacımız olmayacak yedi koltuktan ikisini atmaya karar verdik. Bu, ilk olarak koltukları düz bir şekilde katlamayı ve ikinci olarak alttaki kırmızı çıkıntıyı çekip çıkarmayı içeren iki adımlı basit bir prosedürdür.

Volkswagen Multivan modelini fotoğraflarla inceliyoruz - Page 4

Kuşkusuz en hafif şeyler değiller, ancak ihtiyacınız olmayanları çıkarmak için daha fazla neden var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.