Volkswagen Polo almak için son fırsat! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 1

Ülkemizde hem sıfır modellerde hem de ikinci elde fazlasıyla tercih edilen markalardan olan Volkswagen, Ağustos ayında bambaşka bir listeye karşımıza çıkmıştı. Otomobil devinin en uygun araçları 490.000 TL'den başlıyor. 

Volkswagen Polo almak için son fırsat! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 2

Dünya genelinde çok fazla seveni olan Alman marka Volkswagen tüm segmentlerde sahip olduğu model seçenekleriyle Türk araç sahiplerinin de ilgisini çekiyor. 

Volkswagen Polo almak için son fırsat! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 3

Volkswagen modellerinin kabin içindeki zarif ayrıntıları, zengin donanım gibi özellikleri araç sahiplerinin en sevdiği yönler arasında yer alıyor. Buna ek olarak konfor da aracın sahiplerinin en çok hoşuna giden yönlerinden biri.

Volkswagen Polo almak için son fırsat! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 4

Volkswagen Ağustos ayına özel yayınladığı listede kaçırılmayacak fiyatları da sundu. Yayınlanan liste içerisinde Polo, T-Cross, Taigo, Golf, T-Roc, Tiguan, Passat ve Touareg modelleri yer alıyor. Polo sahibi olmak isterseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Gelin söz konusu fiyatlara bakalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.