Volkswagen Polo fiyat listesi: Bak işine Clio - Page 1

B hatchback sınıfına yön veren bir otomobil olan Volkswagen Polo, segmentinin öncüsü olmaya devam ediyor. Yakın zamanda yeni kasasıyla tüketicilerin karşısına geçen araç, artık abisi Golf’e çok daha fazla benziyor. Özellikle de hanımlar tarafından tercih konusu olan otomobilin donanım seçenekleri ve fiyatları haberimizin detaylarında.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bak işine Clio - Page 2

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bak işine Clio


Volkswagen Polo şu anda dört farklı versiyon seçeneği ile yetkili bayilerde satılıyor. Bunlardan en baz versiyonunun fiyatı ise hali hazırda 545.800 TL olarak görünüyor.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bak işine Clio - Page 3

Impression olarak isimlendirilen bu pakette 1.0 litrelik benzinli motor bulunuyor ve bu makine 80 beygir güç üretebiliyor. Performans anlamında herhangi bir sorun çıkarmayan Polo, giriş donanımında manuel şanzımanla geliyor.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bak işine Clio - Page 4

Volkswagen Polo 351 litrelik bir bagaj hacmini kullanıcılara sunuyor. Emsalleriyle kıyaslandığı zaman sınıf standartlarını yakaladığı görünen araç, uzun yolculuklar için pek uygun değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.