Volkswagen Polo fiyat listesi: Bu fiyatları bir daha bulamazsınız! - Page 1

ÖTV düzenlemesi sonrasında fiyatı düşen otomobiller kervanına Volkswagen Polo da eklendi. En boş paketinde ciddi indirimin olduğuna şahit olduğumuz Polo’nun diğer donanım paketlerinde ise herhangi bir değişim olmadı.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bu fiyatları bir daha bulamazsınız! - Page 2

Peki ama söz konusu otomobilin güncel listesi ne durumda? Gelin aracın hem versiyon seçeneklerini irdeleyelim hem de resmi sitede yer alan fiyatları hakkında konuşalım. İşte detaylar!

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bu fiyatları bir daha bulamazsınız! - Page 3

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bu fiyatları bir daha bulamazsınız!


Volkswagen Polo en boş paketinde bile dolu diyebileceğimiz bir otomobil. Impression olarak isimlendirilen bu donanım seviyesinde araçta 1.0 litrelik benzinli motor ve manuel şanzıman yer alıyor.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Bu fiyatları bir daha bulamazsınız! - Page 4

80 beygir güç üreten bu motor, performans anlamında olduğu gibi yakıt tüketimi anlamında da kullanıcılarını üzmüyor. Led far, hız sabitleme, multimedya ekranı gibi özelliklerin standart olarak geldiği Polo, şehir içi kullanımlar için biçilmiş kaftan niteliği taşıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.