Volkswagen Polo fiyat listesi: Sanki Ferrari! - Page 1

Sıfır otomobil satın almanın bir hayli zorlaştığı ülkemizde yaşanan son gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün fiyatlarından bahsedeceğimiz otomobilin ismi ise Volkswagen Polo. B sınıfı bir hatchback modeli olan Polo, bir zamanlar uygun fiyatı ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyordu. Ancak araç için günümüzde bunu söylemek zor.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Sanki Ferrari! - Page 2

. Zira Volkswagen Polo, zamlardan en çok etkilenen otomobillerden birisi olarak öne çıkıyor. Biz de söz konusu otomobilin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Sanki Ferrari! - Page 3

Volkswagen Polo fiyat listesi: Sanki Ferrari!


Sınıfına yön veren bir otomobil olan Volkswagen Polo, segmentinde önemli rakipler ile yarışıyor. Bu rakipleri Hyundai i20, Renault Clio, Kia Rio, Skoda Fabia, Seat Ibiza olarak sıralayabiliriz.

Volkswagen Polo fiyat listesi: Sanki Ferrari! - Page 4

Ancak Volkswagen Polo’nun bu araçların yanında bariz bir üstünlüğü olduğunu da belirtmek lazım. Hala Türkiye’nin en çok satış yapan B sınıfı hatchback modellerinden birisi olan Polo, artan fiyatlarına rağmen satış başarısını sürdürmeyi başarıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.