Volkswagen T-Cross'ta özel Şubat fiyatları! Neredeyse Duster'dan bile ucuz! - Page 1

İlk kez 2018 yılında karşımıza çıkan Volkswagen T-Cross, 2022 yılına gelindiğinde ülkemizin yollarına çıkmaya hazırlanıyor. Şirketin nihayet Türkiye pazarına da getirdiği kompakt SUV modeli, avantajlı fiyat seçenekleri ile bayilerdeki yerini alıyor. Pazarda ciddi rakipleri bulunan modelin nasıl bir satış performansı sergileyeceği ise şimdiden merak konusu. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan haberin detaylarını inceleyelim.

Volkswagen T-Cross'ta özel Şubat fiyatları! Neredeyse Duster'dan bile ucuz! - Page 2

Volkswagen T-Cross Türkiye’de! Bak işine Dacia!


Volkswagen T-Cross ilk etapta çok fazla bir donanım seçeneğine sahip değil. Markanın şimdilik yalnızca üç farklı versiyon seçeneğiyle aracı satışa çıkardığını söyleyebiliriz. T-Cross giriş paketinde karşımıza 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor.

Volkswagen T-Cross'ta özel Şubat fiyatları! Neredeyse Duster'dan bile ucuz! - Page 3

110 beygir güç üreten bu motora eşlik eden şanzıman tipi ise manuel oluyor. Life olarak isimlendirilen bu paketin Türkiye fiyatıysa 448.300 TL olarak belirlenmiş durumda.

Volkswagen T-Cross'ta özel Şubat fiyatları! Neredeyse Duster'dan bile ucuz! - Page 4

Volkswagen T-Cross, 6.5 inç ve 8 inç olmak üzere iki farklı multimedya ekranı ile karşımıza çıkıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.