Volkswagen Taigo fiyat listesi: Dacia fiyatına Volkswagen alın! - Page 1

SUV dünyasına olan ilgi, Volkswagen gibi markaların da iştahını kabartmış durumda. Sırf bu uğurda Passat gibi efsane modelinin üretimine son veren şirket,  SUV araç sayısını arttırdı. Son olarak ülkemizde T-Cross ve Taigo modellerini satışa sunan marka, pastadaki payını yükseltmenin planlarını yapıyor.

Volkswagen Taigo fiyat listesi: Dacia fiyatına Volkswagen alın! - Page 2

Bizim bugün mercek altına alacağımız araba ise Volkswagen Taigo olacak. B-SUV sınıfında yer alan model, pazara yeni katılmış olmasına rağmen yoğun bir ilgi görüyor. Peki ama aracın güncel fiyat listesi ve versiyon seçenekleri ne durumda? Gelin hep birlikte bu sorunun yanıtını arayalım.

Volkswagen Taigo fiyat listesi: Dacia fiyatına Volkswagen alın! - Page 3

Volkswagen Taigo fiyat listesi: Dacia fiyatına Volkswagen alın!


Volkswagen Taigo en azından donanım seçenekleri anlamında geniş alternatifler sunuyor. Bu bağlamda tüketiciler için zengin bir liste bulunduğunu ifade etmekte fayda var. Elbette bu fiyat listesinin en merak edileni, baz donanımı. Biz de söze aracın baz donanımından bahsederek başlayalım.

Volkswagen Taigo fiyat listesi: Dacia fiyatına Volkswagen alın! - Page 4

Volkswagen Taigo giriş paketinde 766.000 TL’den başlayan fiyatlardan alıcılarla buluşuyor. Life olarak geçen bu pakette 1.0 litrelik TSI yani benzinli motor ve manuel şanzıman yer alıyor. Bahsi geçen makine, 95 beygir güç üretiyor ve performans anlamında herhangi bir sorun yaşatmıyor. Aracın fiyat detaylarının tamamına aşağıdan göz atmanız mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.