Bugün sizlerle beraber C sınıfı bir SUV modelinin fiyatlarına değineceğiz. Evet, Volkswagen Tiguan’dan bahsediyoruz. Ülkemizde de hayli sevilen model, genelde geniş ailelerin tercihi oluyor. Çünkü Tiguan ferah iç yapısı ve büyük bagajı ile beraber sınıfının ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılıyor.

Ancak Tiguan son aldığı zamlar sonrasında bir hayli pahalı bir araba haline gelmişti. TL’nin dolar karşısında değer kazanması ile beraber Tiguan fiyatları da indirime girdi. Biz de modelin yeni fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

Volkswagen Tiguan fiyatları indirimde!


Volkswagen Tiguan baz donanım seviyesinde kullanıcılara 1.5 litrelik benzinli bir motor sunuyor. 150 beygir güç üreten bu motora ise DSG olarak isimlendirilen çift kavramalı bir şanzıman eşlik ediyor. Life olarak geçen bu paket şu anda 648.700 TL’ye satışta. Modelin en pahalı versiyonu ise 1.156.400 TL’den alıcı buluyor. Tabii ki de bu paralar gelen indirimlere karşın hala oldukça yüksek.

Umarız kısa zaman içerisinde yeni indirimler de gelir ve aracın fiyatları daha ulaşılabilir seviyelere geriler.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.