Volkswagen Tiguan fiyatlarını görenler şaşırıyor! 2 hafta geçerli! - Page 1

C-SUV dünyasının en önemli modellerinden birisi olan Volkswagen Tiguan, fiyat detaylarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Sürekli olarak zam alan söz konusu araç, artık ulaşılması zor bir noktaya doğru yol alıyor. Biz de bu haberimizde 2023 model yılını baz aldığımız Volkswagen Tiguan’in versiyon seçenekleri ve detaylı fiyat listesini ele alıyor olacağız. Haydi başlayalım.

Volkswagen Tiguan fiyatlarını görenler şaşırıyor! 2 hafta geçerli! - Page 2

Volkswagen Tiguan fiyat listesi: Sanki helikopter alıyoruz


Volkswagen Tiguan, geniş aileler için fazlasıyla uygun bir araba olarak göze çarpıyor. 760 litreye varan bir bagaj alanı kullanıcılarına sunan Tiguan, arka koltuklar yattığında ise bunu 1.920 litreye kadar yükseltebiliyor.

Volkswagen Tiguan fiyatlarını görenler şaşırıyor! 2 hafta geçerli! - Page 3

Şimdi en merak edilen konuya, yani fiyat konusuna değinelim. Model baz donanım seviyesinde 1.135.400 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Life olarak isimlendirilen bu pakette 1.5 litrelik benzinli motor ve DSG şanzıman yer alıyor.

Volkswagen Tiguan fiyatlarını görenler şaşırıyor! 2 hafta geçerli! - Page 4

Modelde bulunan 1.5 litrelik makinenin 150 beygir güç ürettiğini de unutmadan eklemiş olalım. En çok şaşıracağınız noktalardan birisi de arabanın en dolu paketinin fiyatı diyebiliriz. Fiyatı gördüğümüzde sanki helikopter alıyoruz demekten kendimizi alamadık doğrusu. Fiyat detaylarının tümüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.