Volkswagen Tiguan güncel fiyat listesi: İşte size fırsat! - Page 1

Almanya merkezli otomotiv devi olan Volkswagen, şu anda fiyatlarını 2022 ve 2023 model yıllarına göre belirlemiş durumda. Özellikle resmi internet sitesine girdiğimiz zaman, karşımıza iki farklı fiyat tablosunun çıktığına şahit oluyoruz. Eğer siz de 2022 fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız, haberimizin detaylarını incelemenizde fayda olacaktır. Zira Volkswagen, 2022 fiyatlarını uzun süre boyunca muhafaza etmeyecektir.

Volkswagen Tiguan güncel fiyat listesi: İşte size fırsat! - Page 2

Volkswagen Tiguan fiyat listesi: İşte size fırsat!


Volkswagen Tiguan baz donanım seviyesinde 1.102.500,00 TL’lik bir fiyat etiketiyle beraber geliyor. 2022 model yılına ait olan bu fiyat, 2023 model yılına geçtiğimizde ise bir anda 1.135.400,00 TL’ye çıkıyor.

Volkswagen Tiguan güncel fiyat listesi: İşte size fırsat! - Page 3

Life olarak isimlendirilen giriş paketinde ise 1.5 litrelik TSI yani benzinli motor ve DSG şanzıman yer alıyor. 150 beygir güç üreten bu motorun performans anlamında ise oldukça iyi deneyimler sunduğu biliniyor.

Volkswagen Tiguan güncel fiyat listesi: İşte size fırsat! - Page 4

Volkswagen Tiguan özellikleri itibariyle tam bir aile otomobili profili çiziyor. 615 litrelik bagaj hacmi sunan araç, arka koltukta oturan kişilere ise ferah bir yolculuk vadediyor. Yakıt tüketimi olarak da kullanıcılarını memnun eden modelin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki fiyat listesinin 2022 yılına ait olduğunu da belirtmiş olalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.