Volkswagen'den büyük kampanya! İşte T-ROC fiyat listesi: Almayan pişman olur! - Page 1

Strateji olarak otomobil sayısını azaltan Volkswagen, SUV modeli sayısını ise giderek arttırdı. Elektrikli otomobil noktasında da adımlarını hızlı şekilde atan şirketin bu uğurda Passat gibi efsanevi bir araca son verdiğini bile gördük. Artık üretimi olmayan bu model yerine çeşitli elektrikli otomobiller ve yeni SUV modelleri üretiliyor.

Volkswagen'den büyük kampanya! İşte T-ROC fiyat listesi: Almayan pişman olur! - Page 2

Volkswagen T-ROC fiyat listesi: Almayan pişman olur!


Volkswagen’in SUV havuzunda yer alan araçlardan bir tanesi de Volkswagen T-ROC. Uzun zamandır pazarda yer alan T-ROC, yeni donanım seçenekleriyle beraber artık çok daha güçlü. Peki ama söz konusu modelin güncel versiyon seçenekleri ve fiyatları ne durumda? İşte bu sorunun yanıtını vermek için Volkswagen T-ROC fiyatlarını mercek altına aldık.

Volkswagen'den büyük kampanya! İşte T-ROC fiyat listesi: Almayan pişman olur! - Page 3

Alman üretici söz konusu araç için 2022 ve 2023 model yılı olmak üzere iki farklı fiyat listesi sunuyor. Bunlardan 2022 olanı elbette ki diğerine göre çok daha uygun fiyatlı. Bu fiyatları kaçırmak istemiyorsanız yapmanız gereken en yakın Volkswagen yetkili bayisiyle iletişime geçmek olacaktır. 2022 ve 2023 fiyatlarını aşağıdan görebilirsiniz. İşte detaylar!

Volkswagen'den büyük kampanya! İşte T-ROC fiyat listesi: Almayan pişman olur! - Page 4

1.5 TSI 150 PS DSG Life


Model yılı: 2022


Fiyatı: ₺930.400,00

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.