Volkswagen'nin yakışıklı Station Wagon'u görücüye çıkıyor! - Page 1

ID.4 SUV'nin piyasaya sürülmesinin ardından Volkswagen, şu anda çalışmalarda elektrikli bir ürün saldırısına sahip. Bazı araştırmacılar kısa süre önce EUIPO'ya başvuruda bulunan ve bu yaklaşan ID markalı EV'lerden birinin adını ortaya çıkaran yeni bir ticari marka keşfetti.

Volkswagen'nin yakışıklı Station Wagon'u görücüye çıkıyor! - Page 2

Volkswagen, muhtemelen 2019 Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sunduğu çarpıcı ID.Space Vizzion Concept'in üretim versiyonu için Mayıs 2022'de "ID.7 Tourer" olarak ticari marka haline getirdiği keşfedildi.

Volkswagen'nin yakışıklı Station Wagon'u görücüye çıkıyor! - Page 3

Adın "Tourer" kısmı muhtemelen bir vagon modeline işaret ettiğinden, bu sadece bir teori. Yine de yüzde 100 emin olmak mümkün değil çünkü VW, Avrupa'daki station wagon versiyonları için genellikle Estate veya Shooting Brake adlarını kullanıyor.

Volkswagen'nin yakışıklı Station Wagon'u görücüye çıkıyor! - Page 4

Önceki söylentiler, VW'nin Aero B kod adlı yeni elektrikli sedanı için ID.7 adını kullanacağını gösteriyordu. Aero B, Arteon gibi bir fastback tasarımına sahip olacak, ID.7 Tourer ise muhtemelen daha geleneksel bir vagon olarak sunulacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.