Volvo'ya benzerliği ile dikkat çeken Dacia Jogger Türkiye fiyatıyla kıskandırıyor! - Page 1

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizin konusu ise pazara yeni katılan Dacia Jogger olacak. 7 kişilik araçlar arasında hiç tartışmasız en uygun fiyatlı araba olan Jogger, geniş ailelerin gözdesi konumunda yer alıyor. Yetkili bayilerin en ilgi gören modellerinden birisi olan Jogger, fiyat listesi ile tüketicileri cezbediyor.

Volvo'ya benzerliği ile dikkat çeken Dacia Jogger Türkiye fiyatıyla kıskandırıyor! - Page 2

Yeni Dacia Jogger fiyat listesi: Bu paraya 7 kişilik araba!


Geniş aileler şu anda akın akın Dacia Jogger bakmaya gidiyor. Hem tasarımı hem de ferah iç mekan yapısı ile aileleri kendisine çekmeyi başaran Jogger, Türkiye’de şu ana kadar büyük rağbet görüyor. Tabii bu rağbetin altında yatan en temel sebep söz konusu aracın oldukça uygun duran fiyatları.

Volvo'ya benzerliği ile dikkat çeken Dacia Jogger Türkiye fiyatıyla kıskandırıyor! - Page 3

Jogger, baz donanım seviyesinde 555.000 TL’lik bir fiyat sunuyor ki bu Türkiye şartlarında 7 kişilik bir otomobil için oldukça uygun bir bedel. Bunun farkında olan tüketiciler de haliyle araca yoğun bir ilgi gösteriyor.

Volvo'ya benzerliği ile dikkat çeken Dacia Jogger Türkiye fiyatıyla kıskandırıyor! - Page 4

Peki Jogger giriş segmentinde ne gibi özellikler vadediyor? Hemen bu sorunun da yanıtını verip sizleri geniş fiyat listesi ile baş başa bırakalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.