VW Passat 2024'te geri dönüyor! Yeni Passat'ın ilk fotoğrafları ortaya çıktı, nefes kesici! - Page 1

Otomotiv dünyası son dönemlerin moda araçları olan SUV modellerine daha büyük önem veriyor. İşte SUV model sayısını arttıran şirketlerin başında da Volkswagen geliyor. Alman üretici, SUV üretimini arttırmak adına efsanevi modeli Passat’ın üretimine son verme kararını bile almıştı.

VW Passat 2024'te geri dönüyor! Yeni Passat'ın ilk fotoğrafları ortaya çıktı, nefes kesici! - Page 2

Gelen tepkiler sonrasında ise marka, Volkswagen Passat’ın Variant versiyonuyla satılmaya devam edileceğini açıklamıştı. Görünüşe bakılırsa marka aracı tamamıyla gözden çıkarmış değil. Zira 2024 yılında Passat tutkunlarını bir dizi sürpriz bekliyor.

VW Passat 2024'te geri dönüyor! Yeni Passat'ın ilk fotoğrafları ortaya çıktı, nefes kesici! - Page 3

2024 Volkswagen Passat ortaya çıktı!


Volkswagen Passat Variant, 2024 versiyonunda ciddi bir makyaj operasyonu geçirecek gibi görünüyor. Hatta bu konuda Volkswagen’in çalışmalarını tamamladığı bile ortaya çıktı.

VW Passat 2024'te geri dönüyor! Yeni Passat'ın ilk fotoğrafları ortaya çıktı, nefes kesici! - Page 4

İnternette sızan görseller, Passat’ın yeni kasasını görmemizi sağlıyor. Buna göre Passat, özellikle de arka far grupları sayesinde artık çok daha asi bir görüntüye sahip olacak. Elbette yine ön kısımda da bir takım değişiklikler tüketicileri bekliyor diyebiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.