Xiaomi elektrikli otomobilin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu! Bedavadan biraz pahalı! - Page 1

Xiaomi, teknoloji dünyasının gördüğü en iyi stratejilerden birini uygulamış bir şirket. Buna göre, Apple ve Samsung arasında paylaşılmış akıllı telefon dünyasına fiyat performans markası olarak giren, uzun yıllar düşük kalitede ancak oldukça uygun fiyatlarla telefon üretimi yapan Çinli şirket, bu stratejisi sayesinde kısa sayılabilecek bir zaman dilimi içerisinde adeta bir teknoloji devine dönüşmüştü.

Xiaomi elektrikli otomobilin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu! Bedavadan biraz pahalı! - Page 2

Bugün bütçe dostu akıllı telefonlar üretme görevini alt markası olan Realme’ye devreden Xiaomi, artık oldukça kaliteli ve bir kadar da pahalı akıllı telefonlarla karşımıza çıkıyor.

Xiaomi elektrikli otomobilin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu! Bedavadan biraz pahalı! - Page 3

İşte şirketin benzer bir stratejiyle yola çıkacağı düşünülen elektrikli otomobil girişimi için de ilk defa bir tarih telaffuz edildi.

Xiaomi elektrikli otomobilin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu! Bedavadan biraz pahalı! - Page 4

Geçtiğimiz yıllarda yaklaşık 1,5 milyar dolarlık sermaye ile kurulan Xiaomi Automobile Co markasıyla elektrikli otomobil pazarında ne kadar ciddi olduğunu fazlasıyla gösteren Çinli şirket, artık çalışmalarında sona gelmiş vaziyette.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.