Otomobil
Yeni BMW M5 sektörün tozunu attırmaya geliyor!

Yeni BMW M5 sektörün tozunu attırmaya geliyor!

Çarpıcı gücü ve lüks faktörü ile 4 kapılı spor araç modellerinin lideri olmayı hedefleyen yeni nesil BMW M5 tanıtıldı.


Sınırları zorlayan, üstün mühendislik tasarımı ile yenilikçi sürüş zekasının birleşimi olan Yeni BMW M5’in 6. jenerasyonu BMW Studio’da otomobil severlerle buluştu.

 Yeni BMW M5, yenilikçi dört çeker sistemi M xDrive, 600 bg güç üreten ve 750 Nm maksimum tork sunan, M Twin Power Turbo teknolojisine sahip 4,4 litre V8 motoru ile sürücüsünü olağanüstü güç ve çevikliğe sahip yüksek performanslı bir spor sedan otomobilin pilotuna dönüştürüyor. Yeni BMW M5’te saf M sürüş keyfi, yepyeni bir seviyede sunuluyor.

 Yeni BMW M5’in konusunda uzman BMW Genius ekibi tarafından resmen tanıtıldı. BMW M5; 0’dan 100 km/sa hıza yalnızca 3,4 saniyede erişiyor. Kara roketi 0’dan 200 km/sa hıza ise 11,1 saniyede ulaşarak muazzam rakamlara imza atıyor.

Azami hızı elektronik olarak 250 km/sa ile sınırlandırılmış olsa da, opsiyonel olarak satın alınabilen M Sürücü Paketi otomobilin son hızını 305 km/saniyeye taşıyor. BMW M5'in Türkiye fiyatı 600.000 TL'den başlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.