Otomobil

Yeni Honda Civic büyük hayal kırıklığı yarattı! Bu nasıl tasarım?

Honda severlerin merakla beklediği yeni Honda Civic seri üretim modelinin fotoğrafları forum sitelerine sızdırıldı. İşte 11. Nesil Honda Civic.

Yeni Honda Civic büyük hayal kırıklığı yarattı! Bu nasıl tasarım?

Otomotiv devi Honda, en gözde modellerinden biri olan Civic’in 11. Nesil prototip tasarımını ilk defa Kasım 2020’de göstermişti. Honda tutkunları, 2022 Civic prototip modeli ilk kez paylaşıldığında çeşitli eleştirilerde bulundular ancak 2022 modeli, çoğunlukla mevcut modele göre “daha az sportif” olmakla eleştirilmişti.

Forum sitelerinde 11. Nesil Honda Civic’in seri üretime girecek versiyonu olduğu düşünülen yeni bir Honda Civic fotoğrafları ortaya çıktı. 2020’de paylaşılan prototip modelle oldukça benzerlik gösteren bu aracın 2022 model 11. Nesil Honda Civic olduğu iddia ediliyor.

Yeni Honda Civic’in tasarımı mevcut model ile karşılaştırıldığında gövdenin daha basık olduğunu ve bir öncekinden daha uzun bir tasarıma sahip olduğunu da görüyoruz. Farların tasarımı, gövdeyle benzer bir şekilde daha ince ve uzun hale gelirken; yan “V” benzeri bir tasarıma sahip olan stopların tasarımı da gözden kaçmıyor.

Japon otomobil devi, segmentinin favorilerinden biri olan Civic’in 10. Nesli için daha sportif bir görünümü tercih etmişti. Ancak 11. Nesil Civic için daha sade ve şık görünümü tercih eden Honda’nın sızdırılan modelinin en kısa zamanda tanıtılması bekleniyor. Siz hangi tasarımı tercih ederdiniz?

Yorumlar
ygc
hiç biri 2005-2011 arasındaki kasa gibi olmuyor hala o kasanın temizini arıyorum bulursam bir 5 sene daha kullanırım
Cevapla
Arda
Knk bende var 94 bin istiyoz 94 binde
TORBALI
AYNI UCUZ UZAKDOĞU ARABALARINA BENZEMİŞ
Cevapla
Almancı
Tasarımı önemli değil göçükler başlayınca zaten değişik bir tasarım ortaya çıkıyor, acaba yağ tenekesi inceliğindeki kaportayı düzelttiler mi?
Cevapla
Japoncu
Aynen yağ yakan tok kapı sesli kütük ruhsuz hissiz arabaya bin sen
aliyigityildiz
Hepsi bir birinden berbat, 2 aracımı sattım hondayı bıraktım.
Cevapla
Alik daha iyi
Bence eskisinden çok daha iyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.