Otomobil

Yeni Mercedes-Benz A Serisi'nin Türkiye fiyatı belli oldu!

Mercedes, yeni Mercedes-Benz A-Serisi’ni Türkiye’de satışa sundu.

Yeni Mercedes-Benz A Serisi'nin Türkiye fiyatı belli oldu!

Mercedes, yeni Mercedes-Benz A-Serisi’ni Türkiye’de satışa sundu.

Antalya'da gerçekleştirilen sunum sırasında ‘’Yeni A-Serisi ile birlikte sadece kendi segmentinde değil, tüm otomotiv sektöründe çığır açan, devrim niteliğinde bir özellik sunuyoruz.’’ diyen Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan, konuşmasına devam ederek şu sözleri söyledi:

’MBUX - Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi uygulamasını da ilk defa Türkiye’de müşterilerle buluşturuyoruz. Bu çağ atlayan teknolojisi ile Yeni A-Serisi, yolcularıyla arasında daha önce hiçbir otomobilin kuramadığı kadar kişisel iletişim kuruyor. Mercedes- Benz ailesinin en genç ve dinamik üyesi olan yeni A-Serisi’ni ve yapay zekâsını pazara sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Daha hızlı daha güçlü ve akıllı bir Mercedes!

2017 yılında Mercedes-Benz satışları globalde 2.3 milyon adede ulaşarak bir önceki yıla oranla yüzde 9.9 büyüme gerçekleştirdi ve Mercedes-Benz premium segmentte tüm dünyada lider oldu. Türkiye’de ise premium segmentte 25 bin 588 adetlik satış rakamıyla ilk sıradaki yerimizi koruduk.

2018 yılına da önceki yıllardaki başarılarımızı sürdürme kararlılığı ile yola çıktık. Son yıllardaki başarılarımızın en önemli aktörlerden biri olan yeni A-Serisi’ni satışa sunarak bu yıl da hem premium kompakt sınıfta hem de premium otomobil pazarındaki liderliğimizi korumayı hedefliyoruz.’’ dedi.

Belki de en önemli özelliklerden birisi ise yeni MBUX sistemi. ‘Hey Mercedes’ komutu ile aktif edilebilen sistem, makine öğrenimi sayesinde sürücü ve yolcularla tam uyuyumluluk sağlamakta.

EK olarak ön cama yansıtılan sanal gösterge paneli, hava durumu, yakıt tüketimi ve klima sıcaklık ayarı gibi pek çok özellikte yeni Benz serisi ile alıcılarını bekliyor. Yeni Mercedes-Benz A-Serisi, 193 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla ülkemizde satışa sunulmuş durumda.

Yorumlar
Yorumcu
Yerli otoya binicez parası olanda bmw mercedes alir onlada gidersin onlada kime şekil yapıcan a serisine 1 milyon verip 😁😁😁😁👍 a45 bile 250 300 bin ne yaptın gardaş.
Cevapla
Efnlasyon
Yıl 2020..somewhere in Turkey ...Mercedes A / 1 milyon tl den başlayan fiyatlarla
Cevapla
Doğurganlık
Evet
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.