Yeni Opel Astra Türkiye fiyatı belli oldu! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 1

C sınıfı hatchback denince akla gelen ilk modellerden birisi olan Opel Astra HB, yenilendi. Yeni nesli ile beraber Türkiye yollarına çıkacak olan modelin fiyatları da böylece ortaya çıktı. Aracın donanım seçenekleri ve fiyat listesine dair tüm detayları zaten sizlerle paylaşıyor olacağız. Ancak bunun öncesinde gelin Yeni Opel Astra’yı biraz daha yakından tanıyalım.

Yeni Opel Astra Türkiye fiyatı belli oldu! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 2

Yeni Opel Astra Türkiye fiyatı belli oldu! Bu fiyatlar kaçmaz!


Yeni Opel Astra HB, markanın tasarım devriminin son halkasını taşıyor. Bu devrimi özellikle ön ızgara ve far tasarımında görmek mümkün.

Yeni Opel Astra Türkiye fiyatı belli oldu! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 3

 Arka tarafta ise Astra’nın kendine has şık ve asi yapısı onu Opel ailesinin diğer üyelerinden ayıran en önemli özelliği diyebiliriz. Sınıfında Peugeot 308, Seat Leon, Volkswagen Golf gibi oldukça ciddi rakipleri bulunan Astra’nın ülkemizde nasıl bir satış performansı ortaya koyacağı ise merak konusu.

Yeni Opel Astra Türkiye fiyatı belli oldu! Bu fiyatlar kaçmaz! - Page 4

Gelelim yavaş yavaş donanım seçenekleri ve fiyat konusuna. Opel Astra HB için eleştiri yapabileceğimiz en önemli husus da zaten burada ortaya çıkıyor. Markanın baz donanım seviyesinde manuel şanzımana yer vermesi çok da anlaşılmayacak bir olay değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.