Icon donanım seviyesinde de; 8,7'' dokunmatik ekranlı R Link 2.0, remote engine start, pure vision full LED ön farlar, eller serbest bagaj sistemi, deri koltuklar, havalandırmalı, ısıtmalı ve elektrikli ön koltuklar, iç ambiyans aydınlatma, 18''alüminyum jantlar, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, otomatik uzun&kısa farlar) varken opsiyon listesinde ise aktif acil fren destek sistemi, eller serbest park sistemi, elektrikli açılır panoramik cam tavan, 19" alüminyum alaşımlı jantlar bulunuyor.

Yeni Koleos, Çin hariç olmak üzere bütün pazarlara yönelik olarak Busan, Kore'de üretiliyor. Tesis aynı zamanda Renault Grubu ve ortağı Nissan'ın CMF-C/D mimarisi üzerine inşa edilen araçları ile ilgili sıkı üretim kalitesi standartlarına uyuyor.

Pazara sunulmadan önce Yeni KOLEOS Renault'nun test merkezlerinde 1.100.000km'lik testlerden geçirildi (gerçek hayat koşullarında aşınma bakımından 3.300.000km'ye eşit). Benzer şekilde üretim öncesi 20 araç potansiyel hataların belirlenip düzeltilebilmesi bakımından bir milyon kilometreden fazla mesafe kaydettiler.

Bu dinamik testlere ek olarak Renault aşınma ve yıpranma direncini doğrulamak maksadıyla bir dizi statik testler geliştirdi (EDAU testi). Söz konusu prosedüre göre koltuklar, camlar, emniyet kemerleri, vites kolu, el freni ve kapı mekanizmaları günün 24 saati binlerce kez test edilerek sadece birkaç haftada yıllara denk gelen kullanım simülasyonu gerçekleştirildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.