Otomobil

Yeni tasarımıyla Citroen C3!

Citroen C3 makyajlı olarak satışa sunuldu.


Otomobil dünyası da gelişen teknolojiden nasibini fazlasıyla alıyor. Otomobil dünyasında en iyi markalardan biri olan Citroen, küçük sınıfın dikkat çeken üyesi Citroen C3’ü makyajlı olarak satışa sundu. Otomobilde bulunan otomatik şanzıman hem dizelde hem de benzinli motorda mevcut.

Aracın ön tasarımında ızgara bölümü dikkat çekiyor. Bu bölümde LED gündüz farları ilk kez kullanılmış ve Citroen'e daha çok canlılık ve ışıltı vermiş. Ayrıca araç, 1.4 lt 70 HP dizel ve 1.4 lt 95 HP benzinli motor seçenekleriyle ithal ediliyor. 36.100 TL başlangıç fiyatı olan C3'ün, Collection donanımlı 1.4 lt'lik benzinli versiyonda sadece 5 kademeli otomatikleştirilmiş manuel şanzıman görev yapıyor.

1371565265_c3.jpg

Araç, ABS, sürücü, yolcu ve yan havayastıkları, yol bilgisayarı, manuel klima, elektrikli ön camlar ve yan aynalar gibi özelliklere sahip. Bir üst donanım seviyesi olan Confort'ta hız sabitleyici ve sınırlayıcı, elektrikli camlar karartılmış arka camlar standart donanımda yer alıyor. 1.4 lt'lik dizel motorda otomatik şanzıman tercih edildiğinde ESP standart olarak geliyor ve arka park sensörü, otomatik klima, Bluetooth bağlantısı, panoramik ön cam gibi özellikler bulunuyor.

1371565281_cit3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.