Otomobil

Yerli otomobilden yeni detay geldi

Yerli otomobilden görüntüler gelmeye devam ediyor. Şimdi de aracın pil ve aktarma sisteminin videosu ortaya çıktı.

Yerli otomobilden yeni detay geldi

Resmi tanıtımı 27 Aralık 2019 tarihinde yapılacak ve Türkiye'nin Yerli Otomobili Girişimi tarafından geliştirilen yerli otomobille ilgili ilk kez bir video paylaşıldı.

Yerli otomobilden yeni detay geldi

Paylaşım yine Türkiye'nin Otomobili Girişimi TOGG resmi Twitter hesabından yapıldı. 3 gün önce paylaşılan fotoğrafta aracın sadece farları görülürken iki gün önceki paylaşılan fotoğrafta aynalar ve aracın ön tasarımı da belli oluyordu. Dün yapılan paylaşımda ise aracın ön ızgarası da belli oluyordu. Çok net olmamakla beraber ızgarada lale figürünün yer aldığı görülüyordu.

Bugün yapılan paylaşımda ise aracın pil ve aktarım sistemi görülüyor. Bu paylaşılan video ile aracın elektrikli bir SUV olacağı kesinleşmiş oldu. Yerli aracın iç tasarımdan fotoğraf da geldi

Yeni bir paylaşım yapan TOGG, aracın iç tasarımından da bir örneği paylaştı. Ayrıca yeni paylaşımların geleceğinin müjdesini de verdi:

Yorumlar
Alican
Eloğlu,aya,satura ayk batı,hâlâ yerli araba masalı bitmedi ya. Almanya
Cevapla
Ertan
Elektrik motoru elektrik ile yürüyen araç üretiliyor . Senin gibi hangi motor kaç litre mazot yakar ona göre işe gider gelirim diye hayıflanırsın şayet işin var ise devlet yardı almıyorsan. Hier Deutschland yavrum.
💠 GakkoCan 💠
Yerli ve milli olan herseyi desteklim Allah devletimizin gücünü artırsın isim konusunda ise Yavuz yada Fatih olmasını mantıklı bulim
Cevapla
Adem ÖZSARI
İşte bu hareket olan her şey elektrik üretir kendi kendini şarj edecek bir nevi sonsuz enerji tebrikler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.