Otomobil

Yok artık! BMW 1 Serisi fiyatları 1 milyon TL'yi devirdi!

BMW 1 Serisi fiyatları 1 milyon TL'yi devirdi! Bu fiyata 3 tane daire alınır!

Yok artık! BMW 1 Serisi fiyatları 1 milyon TL'yi devirdi! - Page 1

Eğer sıfır araç alma niyetiniz var ise ve almak istediğiniz araç bir BMW ise size kötü bir haberimiz var. BMW marka araç fiyatları Mayıs ayında yeniden zamlandı.

Pandemi ile birlikte hızlı bir şekilde zamlanmaya başlayan sıfır otomobiller öyle bir noktaya geldi ki, ülkemizde ortalama bir gelire sahip vatandaşların sıfır bir araç alabilmesi için neredeyse 15-20 yıllık birikimini gözden çıkarmaları gerekiyor. Zira BMW'nin en uygun fiyata sahip modeli olan BMW 1 Serisi'nin en boş pakete sahip BMW 118i Sport Line Otomatik Benzinli modeli dahi 441 bin 100 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. En dolu pakete sahip BMW 128ti Heritage Otomatik Benzin modelinin fiyatı ise 1 milyon 23 bin 500 TL olarak Mayıs ayı fiyat listesindeki yerini alıyor.

118i, 116d, 128ti model seçenekleri ile satışa sunulan BMW 1 Serisi, Sport Line, Luxury Line, M Sport, Heritage paket seçenekleri ile ve 7 farklı fiyat seçeneği ile satışa sunuluyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan şimdi de BMW 1 Serisi'nin göz alıcı tasarımına ve tüm opsiyonlarının yer aldığı model seçeneklerine göz atalım.

İşte 2021 BMW 1 Serisi Mayıs ayı fiyatları!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.