10 resimde taze duyurulan Fallout 4! - Page 1

Maalesef şu aşamada oyun ile ilgili çok fazla bilgi bulunmuyor. Fragmanda kıyamet öncesinden de sahneler gösterildiği için, belki o dönemleri görürüz, kim bilir? Şu an sadece spekülasyon yapabiliyoruz.

10 resimde taze duyurulan Fallout 4! - Page 2

Fallout 4, 1997'de başlayan serinin altıncı oyunu aslında. İlk oyun 1997'de Black Isle Studios tarafından geliştirilmiş ve PC ile Mac için piyasaya sürülmüştü. Çıkar çıkmaz eleştirmenlerle oyuncuların beğenisini kazanan Fallout, pek çok yayın tarafından "Yılın Oyunu" seçilmişti.

10 resimde taze duyurulan Fallout 4! - Page 3

Onu takiben Fallout 2 bir sene sonra, 1998'de piyasaya sürülmüş, yine bol beğeni toplamıştı. Her ne kadar zamanında "Fallout'un üzerine çok bir şey koymuyor" diye eleştirse de, şu an Fallout 2'yi serinin en iyi oyunu olarak görenlerin sayısı da hiç az değil.

10 resimde taze duyurulan Fallout 4! - Page 4

Hep sıra tabanlı bir rol yapma oyunu olan Fallout serisi, üçüncü oyun Fallout Tactics: Brotherhood of Steel ile baya kabuk değiştirdi. Başka bir yapımcının geliştirdiği oyun, 2001'de piyasaya çıkmış, beğeni kazanmasına rağmen Fallout bekleyen hayranları ihya edememişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.