1010!’un Yapımcılarından Yepyeni Bir Bulmaca Oyunu: Merged!

Gram Games’den Bağımlısı Olacağınız Yepyeni Bir Oyun: Merged!

1010!’un Yapımcılarından Yepyeni Bir Bulmaca Oyunu: Merged!

1010! başta olmak üzere oyunlarıyla tüm dünyada 50 milyonun üzerinde kişiye ulaşan Türk oyun şirketi Gram Games’in yeni oyunu Merged!, bugün itibariyle App Store ve Google Play’de yerini aldı. Mobil oyun meraklılarını yepyeni bir bulmaca oyunu ile tanıştıran Merged!, hak ve zaman sınırı olmadan oyunculara sınırsız bir eğlence sunuyor.

1454010346_merged.png

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >>  

Tüm dünyada 50 milyondan fazla oyuncunun oynadığı, böylelikle dünya çapında en çok oynanan oyunlar sıralamasında 9. sıraya yerleşen 1010!’in yapımcısı Gram Games, bugün yeni bir bulmaca oyunları yayınladı. App Store ve Google Play’de oyunseverlerin beğenisine sunulan Merged!, basit ve son derece eğlenceli bir bulmaca oyunu. 

Blok tabanlı bulmaca oyunu olan Merged!’deki amaç, blokları oyun alanında birleştirerek daha yüksek rakamlara ulaşmak. En az 3 aynı renk bloğu, dikey, yatay ya da L şeklinde yerleştirerek oynadığınız Merged!, oyuncuların kolayca öğrenip hızlıca ustalaşmasına imkan veren son derece basit bir oyun mantığı üzerine kurulu. 

Merged!, zaman ve hak sınırı olmadan, keyifli oynanışı ve eğlenceli grafikleriyle mobil oyun meraklılarının yeni gözdesi olacak. Oyunun iOS sürümünü buradan, Android sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.