Oyun

13-19 Şubat'ta satışa sunulacak iddialı oyunlar!

7 gün içerisinde satışa sunulacak oyunlar nefes kesecek türden. Konsol ve PC kullanıcıları bu hafta bayram edecek.


2018 yılının Şubat ayı oyun evreninde pek çok sürprize gebe. Hafta adeta RPG türünü şahlandıracak yapımlara adanmış. 

Şimdi hangi oyunların, hangi platformlar için satışa sunulacağına kısaca göz atalım:

Dynasty Warriors 9

Platform: Xbox One, Sony PS4, PC

Efsanevi RPG-aksiyon serisinin yeni halkası birkaç saat içinde dijital platformlarda ve ABD, Japonya ve Batı Avrupa'daki raflardaki yerini alacak. 

Kingdom Come: Deliverance

Platform: Xbox One, Sony PS4, PC

Eğer fantastik ögeler barındıran RPG oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun tam da size göre. Zira Kingdom Come'da ne Paladin,  ne Sihirbaz, ne de benzeri kurgu bir sınıf bulunmuyor. Bunun yerine size, tarihteki büyük imparatorlukların savaşçılarından biri olma fırsatı tanınıyor. Yapım; Dynasty Warriors gibi 14 Şubat 2018'de satışa sunulacak.

Secret of Mana

Platform: Sony PS4, PS Vita, PC, Nintendo Switch

Super Nintendo klasiği Secret of Mana, çok daha fazla içerik ve HD seviyesinde çok daha kaliteli grafiklerle 15 Şubat 2018'de dönüyor.

FE

Platform: Sony PS4, PS Vita, PC, Nintendo Switch, Xbox One

FE, orijinal EA Originals türünün ilk bağımsız halkası konumunda.  Adventure-RPG sınıfındaki oyunda, ormanın sihirli yaratıklarını, "Karanlık Sessiz Varlık"lara karşı yardıma çağırmanız gerekiyor. Fe, 17 Şubat 2018'de piyasaya sürülecek.

Bayonetta 1 - 2

Platform: Nintendo Switch

Bayonetta 3'ün yakında Nintendo Switch sahipleri ile buluşacağı resmen açıklanmıştı. Bununla birlikte Japon oyun devi fırsatı kaçırmadı. Daha gelişmiş grafikler ve zengin içerikle donatılmış Bayonetta 1 ve 2 seti, 17 Şubat 2018'de oyun tutkunlarıyla buluşacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.