Oyun

18 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

Epic Games, yine oyuncuları sevindirecek bir ücretsiz oyun ile karşımızda. 18 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

18 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu!

Steam’in en büyük rakiplerinden olan Epic Games, yine oyuncuları mutlu edecek bir haber ile karşımızda. Fiyatı 18 TL değerinde olan bulmaca oyununu oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor.

18 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Bilindiği üzere Steam her hafta oyuncularına ücretsiz oyunlar sunarak onları mutlu ediyor. Bu anlamda kendisinin en güçlü rakiplerinden biri olan popüler video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games de boş durmayarak yine oyuncuları sevindirecek bir haber ile karşımıza çıkıyor, şirket Steam fiyatı 18 TL değerinde olan Minit isimli bulmaca oyununu oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor.

18 TL değerindeki oyun ücretsiz oldu! - Resim : 1

Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak sunulmakta olan Minit adlı bulmaca oyununda 60 saniye içerisinde bulmacaları çözerek ve bir üst seviyeye geçmeniz gerekiyor.

Siyah-beyaz temaya sahip olan oyunu elde etmek için Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra, oyunun sayfasına girerek karşınıza çıkan “AL” yazısını seçmelisiniz ve ardından açılan pencereden “Sipariş ver” butonuna tıklamalısınız. Artık oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahipsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.