Oyun

2 milyon dolar ödüllü PUBG MOBILE yarışması başlıyor

Dünyanın dört bir yanından yarı profesyonel ve profesyonel oyuncuların katılacağı PUBG MOBILE Club Open 2019 (PMCO 2019) turnuvası resmi olarak duyuruldu.

2 milyon dolar ödüllü PUBG MOBILE yarışması başlıyor

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE için yarı profesyonel ve profesyonel takımların katılacağı PUBG MOBILE Club Open 2019 (PMCO 2019) toplam 2 milyon dolar ödül havuzuna sahip olacak. Tüm dünyadan oyuncuların katılabilecek rekabetçi etkinlik, yıl boyu sürecek.

2 milyon dolar ödüllü PUBG MOBILE yarışması başlıyor

Geçen yıl büyük başarı elde eden PUBG MOBILE STAR CHALLENGE sonrasında, Tencent Games ve PUBG Corporation (PUBG Corp.), PUBG MOBILE için bugüne kadarki en büyük ödül havuzunu oluşturdular. Yarı profesyonel ve profesyonel oyuncular 8 Mart Cuma - 18 Mart Pazartesi (UTC) tarihleri arasında yarışmaya kayıt olabilecekler. PMCO 2019’a kayıt hakkında detaylı bilgilere http://www.pubgmobile.com/esports/ adresinden ulaşılabilecek. Yarışmaya katılım için açıklanan gereksinimler ise şu şekilde:

  • Tüm yarışmacılar turnuvanın başlangıç tarihinde 16 yaşından büyük olmalıdır.
  • Kanunen belirlenen reşit olma yaşının altındaki tüm yarışmacılar katılım için ailelerinden izin almalıdır.
  • Reşit olma yaşı sınırlaması ve ilgili kurallar her bölgenin ve ülkenin kendi kanunlarına görbelirlenecektir.
  • Her takımdan en az üç kişi temsil ettikleri bölge ve ülkeden olmalıdır.
  • Tüm katılımcılar önceki sezon sonunda en az Platinum seviyesinde olmalıdır.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.