Oyun

20 saat oyun oynadı, belden aşağısı felç oldu!

20 saat boyunca bilgisayar oyunu oynadıktan sonra felç oldu!


Çin'de yaşanan olayda, kimliği açıklanmayan oyun bağımlısı genç, arkadaşlarıyla oyun oynadıktan sonra felç oldu.

Gencin 20 saat boyunca bir internet kafede hiç yerinden kalkmadan oyun oynadığı söylendi. Çağırılan ambulansla hastaneye kaldırılan gencin felç durumunun kalıcı olup olmadığı henüz belli değil.

Ancak genç adamın vücudundaki sinirlere zarar verdiği tahmin ediliyor. Hala tedavi altında olan Çinli gencin takıntı derecesinde bilgisayar oyunlarına meraklı olduğu da gelen bilgiler arasında. 

Yorumlar
Murat
Arkadaşlar oyun oynamak kasların her daim kasılmasına sebeb veriyor ve bu beyin kaslarınında kasılması demek oluyor ve bu kadar uzun süreli oyun oynamaktan kaynakli kasılmalar felç e bile sebeb olabiliyor bedenimiz bir makine degil herşeyin azı karar çogu zarar dinlenin ara verin saglıgınızdan olmayın iyi oyunlar.
Cevapla
Oyuncu
bende oyun oynuyorum ama aynen katılıyorum ara sıra tuvalet olsun yada benzeri işler için ara veriyorum..yada kendime zaman kısıtlaması koyuyorum ve kalkıyorum...oyun oynamayı çok seviyorum ama sağlığımdan önemli değil...
Cevapla
Oyun sever
Oyunlar güzel şeyler ama 2 saatte bir en az yarım saat ara vermek hsreket etmek önemli tuvalete git en azından 20 saat çatlar insan bırak felç olmayı 😁
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.