Oyun

200 TL değerindeki 6 Batman oyunu ücretsiz oldu

Oyun mağazası Epic Games Store altı farklı Batman oyununu ücretsiz olarak kullanıma sundu. Hemen indirin!


Oyun mağazalarının rekabeti biz kullanıcılara yaramaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kendi oyun mağazasını açan Epic Games adını duyurmak için yeni promosyonlara devam ediyor. Bunlardan biri de 26 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek olan yeni promosyon.

200 TL değerindeki 6 Batman oyunu ücretsiz oldu

Ücretsiz olarak 6 farklı Batman oyununu kullanıma sunan Epic Games Store'da bu oyunlar Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Knight, Lego Batman: The Videogame, Lego Batman: DC Super Heroes ve Lego Batman: Beyond Gotham.

Kullanıcıların yapması gereken tek şey ise platforma üye olmak ve Epic Games Launcher ile bu oyunlara kütüphanenize eklemek. Bu işlemleri yaptıktan sonra bu oyunları istediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Epic Games Store'un internet adresinden üyelik işlemleri için bilgi alabilirsiniz. son olarak oyunların sadece sadece Windows yüklü bilgisayarlarda oynanabileceğini belirtelim. 

Yorumlar
emrah
hani be bedava oldu 59 lira hepsi.
Cevapla
ege
ben para verip almıştım bedava olmuş :(
Cevapla
yakup
yeni çıkan oyunlar demek yeni sağlam güçlü sisteme sahip olmak demek lakin bu tür oyunları minumum sisteme göre yapılsa daha çok satar bnceyeni çıkan oyunlar sürekli yeni güçlü sisteme almaya yöneltiyorlar
Cevapla
aaa
Yeni oyun demek daha kapsamlı ve grafiksel anlamda iyileştirilmiş demek, bununla birlikte daha güclü sistemler gerekir. Oyunun grafiklerine değil amaçına oynuyorsan git m.craft oyna.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.