2013’ün ilk büyük finali başlıyor!

Adalet Meydanlarının en zorlu turnuvası için artık geri sayım başladı!

2013’ün ilk büyük finali başlıyor!

League of Legends’ın Kış Sezonu Turnuvasında finaller için nefesler tutuldu. 19-20 Ocak tarihleri arasında en iyi 8 takımın kapışacağı bu heyecan dolu turnuvanın finali The Game’de gerçekleşecek. Etkinliği canlı olarak izlemek istiyorsanız League of Legends’ın sosyal medya hesaplarını takipte kalın!

Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce League of Legends tutkunu arasından sıyrılan ve birbirinden zorlu elemelerden geçen 8 takım, 19-20 Ocak tarihleri arasında 2013’ün ilk büyük finalinde artık kozlarını paylaşmayı bekliyor!

1357730229_kissezonuturnuvasi.jpg

Adrenalin dolu finali yerinde izlemek ister misiniz?

League of Legends The Game’de gerçekleşecek olan final karşılaşmaları için oyunun tutkunlarına 150 adet davetiye dağıtıyor! İlerleyen günlerde Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanallarının yanı sıra her salı günü gerçekleştirilen Topluluk Maçları esnasında da dağıtılacak davetiyeleri kazanmak için League of Legends’ın resmi sayfalarını takip etmeye devam edin!


Davetiye kazanamayan sihirdarlar ise büyük kapışmaların yer alacağı kış sezonu turnuvasının finalini 2 gün boyunca League of Legends’ın resmi kanalı LoL TV (http://www.twitch.tv/riotgamesturkish) üzerinden canlı olarak izleyebilir.