Mitoloji Online

37 Games'in yayıncılığını yaptığı oyunlardan birisi olan Mitoloji online, tarayıcı tabanlı olarak oynanılıyor olması ile oyuncuları içerisine çekmeyi başardı. Yükselişinin ardından yapılan etkinlikler ve akıllıca strateji, oyuncu sayısını arttırdı.

League of Legends

2014 yılının Neverwinter ile beraber en başarılı oyunu şüphesiz ki League of Legends (LOL)'dür. Dota 2 benzetmesine rağmen, oyun yükselişine devam ediyor. İlerleyen yıllarda da durum böyle olarak gibi gözüküyor.

Legend Online

Dünyada büyük oynanma rakamlarına kısa sürede ulaşmayı başaran Legend online, sonrasında Oasıs Games tarafından ülkemize getirildi. Tarayıcı tabanlı ve tamamen Türkçe oluşu oyunun en büyük avantalarındandır.

World of Tanks

Günümüzün en büyük boyutlu oyunlarından birisi olan World of Tanks, Avrupa'da bir çok ödüle laik görülmüştür. Aksiyon ve Savaş türünde hazırlanan bu oyunun 6GB'lık büyük dosya boyutu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.