Oyun

2014’ün en iyi oyunları, oyuncular tarafından seçildi!

Tabii ki Metacritic ile birlikte.


2014'ün sonuna yavaş yavaş yaklaşıyoruz ve bu sırada birçok oyun sitesi veya oyun geliştiricileri 2014'ün en iyi oyununu seçmeye devam ediyor. Buna benzer bir istatistik, bu sefer de Metacritic'ten geldi. Bakalım, Metacritic nasıl bir sıralama çıkartmış?

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi Metacritic, en iyi inceleme puanlarına sahip olan oyunları, platform sınırlaması olmadan, sıraladı. Peki, bir de konsol bazlı oyunların sıralamalarına göz atalım mı? Metacritic, sadece Xbox platformuna çıkan en iyi 5 oyunu da sıraladı.

Metacritic, en kötü Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını sıralamayı da unutmadı tabii ki. Hemen aşağıdan görebileceğiniz ilk görsel en kötü Xbox One oyunlarına ait. Onun hemen altındaki görsel ise en kötü Xbox 360 oyunlarına ait.

En iyi PlayStation özel oyunları, en kötü PlayStation 3 oyunları ve en kötü PlayStation 4 oyunları da hemen aşağıdaki gibi sıralandı.

Kaynak: LeaderGamer

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.