2016 Yılının Beklenen Oyunları - Page 1

Playstation sahiplerinin vazgeçilmez oyunlarından biri olan Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4 A Thief's End, 2016 yılının merakla beklenen oyunları arasında yer alıyor. Mart ayından oyuncuların beğenisine sunulması planlanan oyunun çıkış tarihi, geçtiğimiz günlerde duyurulan erteleme haberi sonrasında 26 Nisan 2016 tarihine ertelendi. Uncharted 4 A Thief's End Playstation 4 oyun konsoluna özel olarak çıkacak.

2016 Yılının Beklenen Oyunları - Page 2

Quantum Break, üst düzey grafikleri ve aksiyon dolu görevleriyle uzun zamandır Xbox kullanıcılarının heyecanlanmasına neden olan bir oyun. 2013 yılında duyurusu yapılan Quantum Break, Remedy Entertainment tarafından Microsoft Xbox One oyun konsoluna özel olarak hazırlanıyor. Oyunun çıkış dönemi ise son dakika erteleme durumu olmadığı takdirde Nisan 2016 olacak.

2016 Yılının Beklenen Oyunları - Page 3

Ubisoft'un en başarılı yapımlarından FarCry serisinin son oyunu FarCry Primal, bizleri ilkel çağlara ve bu dönemlerdeki hayatta kalma mücadelesinin tam ortasına sürüklüyor. Piyasaya çıktığı her dönemde hem grafik kalitesi hem de oynanış dinamikleriyle döneme damga vurmayı başaran serisinin son oyunu Playstation 4 ve Xbox One için Şubat ayının son günlerinde, PC için ise Mart ayının ilk haftasında raflardaki yerini alacak.

2016 Yılının Beklenen Oyunları - Page 4

Yıllar evvel Playstation 3 için duyurusu yapılan fakat bir türlü konsol için hazırlanamayan efsanelerden biri The Last Guardian nesil atlayarak E3 2015 etkinlikleri sırasında Playstation 4 için duyuruldu. Oyuncular arasında büyük heyecan yaratan bu gelişme sonrasında ise gözler yapımcı şirkete çevrildi. Sony Computer Entertainment tarafından yapımcılığı ve yayıncılığı üstlenilen The Last Guardian, 2016 yılının bombaları arasında olmaya aday.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.