2016’nın en etkili oyunları - Page 1

Dishonored 2-

Endüstri devrimi dönemini andıran alternatif bir evrende geçen Dishonored’in devamı da 2016’da karşımıza çıkacak. Bu kez Emily Kaldwin veya Corvo Attano isminde iki karakteri yönetebileceğimiz oyun, ilk oyunun 15 sene sonrasında gelişen olayları konu alacak. Yine etkileyici mimariye sahip şehirlerin, ilginç kostümlerin ve zengin silah seçeneklerinin bulunacağı oyunda düşmanla kıyasıya mücadele edeceğiz.

2016’nın en etkili oyunları - Page 2

Uncharted 4: A Thief’s End-

Uncharted serisinin dördüncü oyununda Nathan Drake’in öyküsü devam ediyor. Bu kez daha fazla aksiyon, daha fazla araç, daha fazla düşman, daha fazla kovalamaca, daha fazla patlama bulacağız.

2016’nın en etkili oyunları - Page 3

For Honor-

Ubisoft Montreal’in yeni oyunu For Honor’da, Viking savaşçıları veya samurayların rolüne bürünerek, büyük meydanlarda, göğüs göğüse savaşlara gireceksiniz.

2016’nın en etkili oyunları - Page 4

Mirror’s Edge: Catalyst-

Mirror’s Edge oyununun devamı Catalyst ismiyle 2016 yılında piyasaya çıkacak. Açık dünya/aksiyon türündeki oyunda yine binaların çatılarından zıplaya zıplaya görevleri yerine getirmeye çalışacağız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.